KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12141178

nr 1214 1178

René Vauquelin (f. 1854), Frankrike. Signerad. Kust motiv Frankrike. Olja på duk, 32x40

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 29 oktober 2018
kl 18:27:50